Get Adobe Flash player

Teatr 1eden

Bierzmowanie

SWM Kielce

Parafia

Małe Oratorium

Orator Świętokrzyski

Wiązanka Generała

Don Bosco

Salezjanie - Kraków

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 240588

Polub nas na facebooku

statystykaKto szuka ten żyje

15 marca o godz. 19.00 zapraszamy do Oratorium na kolejne spotkanie z cyklu "Kto szuka ten żyje". W ramach spotkania odbędzie się koncert pt. "Akordeonowe inspiracje" w wykonaniu Krzysztofa Korbana oraz rozmowa z salezjaninem kl.Sławomirem Drapiewskim w temacie "Historia pewnej miłości".

Kto szuka ten żyje

Serdecznie zapraszamy 15 lutego o godz. 1900 na koncert Dominiki Susło - licealistki z LO im. Śniadeckiego oraz rozmowę z Panią Sabiną Filipiak - koordynatorką programu Deutsches Sprachdiplom w Kielcach, germanistką w liceum im. Juliusza Słowackiego, na temat: "Nie zapominaj języka w gębie".

Jeden Procent

W sobotę 11 marca w godzinach 10-14 będzie można z pomocą księgowej bezpłatnie rozliczyć swoje zeznania podatkowe, tym samym przekazując 1% na działalność wychowawczą Oratorium.

Spektakl "Różowa skarpetka"

Teatr 1eden z okazji uroczystości ks. Bosko zaprasza w sobotę 2 lutego o godz. 1900 do sali teatralnej na spektakl pt. "Różowa skarpetka".

Spektakl jest przeznaczony dla młodzieży i dorosłych.

Kto szuka ten żyje

Serdecznie zapraszamy 18 stycznia o godz. 19.00 do Starej Fary na koncert z cyklu Kto szuka ten żyje, na którym wystąpi Chór Gospel z Kielc.