Plan spotkań dzieci i młodzieży

ul. 1 Maja 57

PLAN SPOTKAŃ

poniedziałek

14.00 - 15.45

-odrabianki
-gry i zabawy integracyjne

15.45 - 16.45

zajęcia tematyczne
-plastyczne
-taneczne

16.45 - 17.00

-porządkowanie sali

17.00-17.20

-poczęstunek

17.20-17.30

-modlitwy wieczorne i słówko

18.00

próba teatralna* SPES

18.00 - 19.00

-zajęcia sportowe

wtorek

14.00 - 15.45

-odrabianki
-gry i zabawy integracyjne

15.45 - 16.45

zajęcia tematyczne
-kulinarne
-umuzykalniające

16.45 - 17.00

-porządkowanie sali

17.00-17.20

-poczęstunek

17.20 - 17.30

-modlitwy wieczorne i słówko

17.00-18.00

Warsztaty gitarowe gr. zaawansowana*

17.30-19.00

-gry integracyjne/zajęcia kulinarne

18.00-19.00

Warsztaty gitarowe gr. początkująca*

środa

14.00 - 15.45

-odrabianki
-gry i zabawy integracyjne

15.45 - 16.45

zajęcia tematyczne
-Poznajemy otaczający nas świat (zawody, podróże z książką, eksperymenty, podróże palcem po mapie)

16.45 - 17.00

-porządkowanie sali

17.00-17.20

-poczęstunek

17.20 - 17.30

-modlitwy wieczorne i słówko

17.30 - 19.00

-fitness/wieczór filmowy

18.00 - 19.00

adoracja Najświętszego Sakramentu*-SPES

czwartek

14.00 - 15.45

-odrabianki
-gry i zabawy integracyjne

15.45 - 16.45

zajęcia tematyczne
-gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
(kształtowanie nawyku prawidłowej postawy, wzmacnianie mięśni posturalnych)

-sportowe/rekreacyjne

16.45 - 17.00

-porządkowanie sali

17.00-17.20

-poczęstunek

17.20 - 17.30

-modlitwy wieczorne i słówko

18.00

-spotkanie formacyjne Animatorów

piątek

14.00 - 15.45

-odrabianki
-gry i zabawy integracyjne

15.45 - 16.45

zajęcia tematyczne
-bajkowo-filmowe

16.45 - 17.00

-porządkowanie sali

17.00-17.20

-poczęstunek

-podsumowanie i zakończenie dnia
dla dzieci

17.30 - 19.00

-fitness/wieczór filmowy

18.00 - 19.00

Spotkanie formacyjne dla młodzieży*-SPES

sobota

10.00 - 11.30

-piłka nożna Liturgiczna Służba

niedziela

11.30 -12.00

-Msza Święta dla dzieci

17.00 - 17.45

przygotowanie do Mszy Świętej*-SPES

18.00 - 19.00

Msza Święta*-SPES

Oznaczenia:

*obowiązuje od 1.10.2019

ul. Górnicza 64

PLAN SPOTKAŃ

poniedziałek

14.00

Relaks po szkole
-plac zabaw
-komputer
-boisko

14.45

Naucz się z nami
-gry planszowe
-łamigłówki

15.30

 Odpoczynek

15.45

Edukacja
Sportowa
Taneczna

16.45

Odpoczynek

17.00

Poczęstunek

17.30

Modlitwa wieczorna
Słówko

17.45

Pogodny wieczór

18.45

Porządki

19.00

Zakończenie dnia

wtorek

14.00

Relaks po szkole
-plac zabaw
-komputer
-boisko

14.45

Naucz się z nami
-gry planszowe
-łamigłówki

15.30

 Odpoczynek

15.45

Edukacja
Plastyczna
Rękodzieła

16.45

Odpoczynek

17.00

Poczęstunek

17.30

Modlitwa wieczorna
Słówko

18.45

Porządki

19.00

Zakończenie dnia

środa

14.00

Relaks po szkole
-plac zabaw
-komputer
-boisko

14.45

Naucz się z nami
-gry planszowe
-łamigłówki

15.30

 Odpoczynek

15.45

Edukacja
Językowa
Muzyczna

16.45

Odpoczynek

17.00

Poczęstunek

17.00 - 18.00

Warsztaty gitarowe gr. zaawansowana

17.30

Modlitwa wieczorna
Słówko

18.00 - 19.00

Warsztaty gitarowe gr. początkująca

18.45

Porządki

19.00

Zakończenie dnia

czwartek

14.00

Relaks po szkole
-plac zabaw
-komputer
-boisko

14.45

Naucz się z nami
-gry planszowe
-łamigłówki

15.30

 Odpoczynek

15.45

Edukacja
Kulinarna
Krajoznawcza

16.45

 Odpoczynek

17.00

Poczęstunek

17.30

Modlitwa wieczorna
Słówko

17.45

Pogodny wieczór

18.45

Porządki

19.00

Zakończenie dnia

piątek

14.00

Relaks po szkole
-plac zabaw
-komputer
-boisko

14.45

Naucz się z nami
-gry planszowe
-łamigłówki

15.30

 Odpoczynek

15.45

Edukacja
Artystyczna
Profilaktyczna

16.45

Odpoczynek

17.00

Poczęstunek

17.30

Modlitwa wieczorna
Słówko

17.45

Pogodny wieczór

18.45

Porządki

19.00

Zakończenie dnia

sobota

niedziela

Oznaczenia kolorów:
zajęcia dla gr1
zajęcia przy gr2
zajęcia dla gr 3
spotkania wspólnoty gr 4